14. Festival spisovatelů Praha
Joseph Roth: Nevím, kam jdu
  Novinky
  Program
  Autoři
  Účastníci hovorů
  Místo konání
  Vídeň
  Sponzoři
  Historie
  Kontakt
PRINT
THIS
PAGE ENGLISH
LANGUAGE
VERSION ČESKÁ
JAZYKOVÁ VERZE
[AKTIVNÍ]

Vítejte  

Zúčastněte se soutěže o exkluzivní publikace, CD-ROM a vstupenky na festival
Přečtěte si článek o Josephu Rothovi a rozhovor s překladatelem
Fotogalerie
Živé přenosy 2004 | Archiv

Vítejte na stránkách mezinárodního Festivalu spisovatelů Praha. Přáli bychom si, aby Vám naše stránky po celý rok přinášely aktuální informace z pestrého dění kolem této významné literární události. Právě na nové prezentaci internetových stránek, na novém pojetí "zrcadla" obrovského rozpětí festivalového dění se intenzivně pracuje a do tohoto tvůrčího procesu se můžete zapojit i Vy.

Termín pořádání patnáctého ročníku Festivalu spisovatelů Praha je již znám, je v týdnu od 4. do 8. června 2005. Další novinky najdete zde.

Hostitelským místem festivalu je Praha. Je to velmi krásné město. Naším úmyslem bylo a je skloubit tuto krásu s intelektem. Proto také zveme z celého světa nové autory, osobnosti literatury a renomované spisovatele - aby se zde v Praze mohli lidé navzájem obohacovat, navzájem si předávat svobodné informace, a aby to byla Praha, kde se rodí velké myšlenky.


14.ročník Festivalu spisovatelů Praha se uskutečnil od 21. - 25. 3. 2004, byl věnován Josephu Rothovi. Mottem se stal autorův výrok "Nevím, kam jdu." Proto si nenechte ujít na našich webových stránkách fotografie a také unikátní záznamy přímých internetových přenosů z průběhu festivalu 2004.Hlavní sponzoři:

Informační obsah: © 1998-2004 Festival spisovatelů Praha,
Křemencova 7, 110 00 Praha 1, march@pwf.pragonet.cz
Website: © 2001-2003 CP Online, a.s.

The Guardian EUROPE Czech Airlines HOTEL josef